Thursday, May 13, 2021
HomeLajmeKosovaGjendet pa shenja jete një 4-vjeçar në Dragash

Gjendet pa shenja jete një 4-vjeçar në Dragash

Një fëmijë është gjetur pa shenja jete në komunën e Dragashit.

Kështu ka bërë të ditur  zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Sipas Policisë, fëmija is.hte duke luajtur në afërsi të lumit dhe si rrjedhojë e pakujdesisë ka rënë në lumë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments