Sunday, June 23, 2024
HomeLajmeLibanezi arrestohet në Prishtinë, e theri me thikë një maroken

Libanezi arrestohet në Prishtinë, e theri me thikë një maroken

Një shtetas maroken është therur me thikë të dielën rreth orës 18:00 në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë.

Viktimës sipas policisë i është grabitur një çantë nga një i dyshuar.

Pas tretmanit mjekësor viktima është liruar kurse njësia policor ka arrit të identifikojë dhe arrestojë të dyshuarin mashkull libanez.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments