Tuesday, November 28, 2023
HomeSportFillon ndeshja, fillon festa

Fillon ndeshja, fillon festa

Ka filluar ndeshja në mes të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe e vlefshme për kualifikimet e Euro 2024.

Kuqezinjtë e kanë siguruar kualifikimin derisa me një pikë sigurojnë edhe vendin e parë.

Stadiumi është i stërmbushur derisa është hapur një flamur gjigant në tribuna.

Sot në “Air Albania” do të ketë festë, ku pas ndeshjes do të ketë edhe këngëtarë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments