Thursday, May 13, 2021
HomeLajmeKosovaBebja në foto sot është një prej aktorëve më të njohur në...

Bebja në foto sot është një prej aktorëve më të njohur në Kosovë

Aktori Fatmir Spahi — Bufi përmes një shkrimi në llogarinë e tij në facebook, ka publikuar një fotografi kur ishte bebe.

Në fotografinë e publikuar bardh e zi, Fatmir Spahiu shihet foshnje disamuajshe.

Aktori i njohur ka shkruar “Moti vakt nervoz!”. Kjo sepse në fotografi Bufi vërehet që është i mërrolur.

Aktori Fatmir Spahiu njihet për ironinë dhe satirën që e shpreh në shkrimet e tij.

Bufi është i njohur për disa nga rolet e tij në konematografinë kosovare, por karakteri më i famshëm është “Orhani – Oki”, në serialin “Familja Moderne”.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments