Sunday, April 14, 2024
HomeLajmeArrestohet një turk në Aeroportin “Adem Jashari”, dyshohet se tentoi të udhëtonte...

Arrestohet një turk në Aeroportin “Adem Jashari”, dyshohet se tentoi të udhëtonte me dokumente të falsifikuara greke

Mbrëmë, rreth orës 18:00, është arrestuar një shtetas turk në Aeroportin “Adem Jashari”

Sipas raportit të Policisë, shtetasi turk ka tentuar që të fluturoi nga aeroporti “Adem Jashari” duke prezantuar pasaportë dhe letërnjoftim grek që dyshohet se janë të falsifikuara.

Dokumentet janë konfiskuar, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments