Monday, July 15, 2024
HomeLajmeKosovaZhduket një vajzë në Graqanicë

Zhduket një vajzë në Graqanicë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje një person në Graqanicë ka raportuar se motra e tij është zhdukur.

Sipas ankuesit, motra e tij ka pasur probleme psiqike.“Graqanicë, 05.04.2021-20:50. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar për rastin në fjalë- zhdukjen e motrës së tij. . Sipas ankuesit motra e tij ka probleme psiqike. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments