Tuesday, April 16, 2024
HomeLajmeKosovaZhduket një e mitur në Prizren

Zhduket një e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është larguar nga shtëpia e saj në Prizren dhe nuk është kthyer më.

Rastin në Polici e ka paraqitur babai i saj. Rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës..

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments