Thursday, February 29, 2024
HomeLajmeKosovaRugova tallet me qeverinë Kurti: Keq ia keni fillu, apo nuk ia...

Rugova tallet me qeverinë Kurti: Keq ia keni fillu, apo nuk ia keni fillu fare?

Zyrtari i LDK-së, Naser Rugova ka folur për ditët e para të qeverisjes së Albi Kurtit dhe VV-së.

Me anë të një postimi në Facebook, Rugova ka ironizuar duke thënë se VV ia ka filluar keq qeverisjes.

Apo më mirë, siç është shprehur ai, “VV s’ia ka filluar fare”.

“Me i ra më shkurt, keq ja keni fillu. Apo nuk keni fillu fare?!”, ka shkruajtur Rugova.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments