Monday, May 20, 2024
HomeLajmeKosovaReagon zëdhënësi: Kjo është pamja e bufesë së Qeverisë

Reagon zëdhënësi: Kjo është pamja e bufesë së Qeverisë

Kryetari i Shoqatës së Gastronomëve të Kosovës, Petrit Kllokoqi ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook”, ku pretendon se janë pamje nga bufeja e qeverisë, ku shihen një numër i konsiderueshëm i njerëzve, të cilët janë ulur nëpër karrige e po shërbehen me pije e ushqim.

Por zëdhënësi i Qeverisë, Përparim Kryeziu ka publikuar disa pamje tjera nga kjo bufe, ku s’ka asnjë njeri ulur dhe karriget janë vendosur në pozicion të papërdorshëm.

“Pamjet në një videoinçizim që po qarkullon në rrjetet sociale, nuk janë nga bufeja e ndërtesës së Qeverisë së Republikës së Kosovës”, ka shkruar Kryeziu. “Pamja e bufesë së Qeverisë është kjo në fotot e mëposhtme”.

https://www.facebook.com/perparim.kryeziu.779/posts/276063144017840

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments