Sunday, July 14, 2024
HomeLajmePlisat i vënë “flakën” rrugëve të Tiranës, krijohet atmosferë fantastike

Plisat i vënë “flakën” rrugëve të Tiranës, krijohet atmosferë fantastike

Atmosfera në rrugët e Tiranës vazhdon të jetë e ndezur për sfidën e mbrëmjes midis Shqipërisë dhe Republikës Çeke.

Përveç Tifozëve Kuqezi, një tjetër atmosferë të zjarrtë e kanë krijuar edhe tifogrupi nga Prishtina, “Plisat”.

Të mbledhur në një lokal në zonën e “ish-bllokut”, ata kanë zgjedhur që ta presin sfidën me këngë dhe flakadanë.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments