Sunday, May 19, 2024
HomeSportPërfundon ëndrra për Fationa Kasapin, eliminohet nga Grand Slami Zagrebit

Përfundon ëndrra për Fationa Kasapin, eliminohet nga Grand Slami Zagrebit

Fationa Kasapi është eliminuar në raudin e tretë të Grand Slamit në Zagreb të Kroacisë.

 

Në kategorinë 57 kilogramë, Kasapi është eliminuar nga polakja Arleta Podolak.

Pas një përballje të vështirë me polaken, Podolak ka arritur kualifikimin tutje në çerekfinale.

Laura Fazliu dhe Erza Munimoviq në anën tjetër, kanë arritur në çerekfinale gjatë ditës së sotme.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments