Saturday, June 10, 2023
HomeLajmeKosovaKQZ sot certifikon rezultatin e zgjedhjeve në katër komunat e veriut

KQZ sot certifikon rezultatin e zgjedhjeve në katër komunat e veriut

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), do të mbajë sot mbledhjen e radhës.

Në rend dite të mbledhjes së sotme është edhe certifikimi i Rezultateve, për zgjedhjet e jashtëzakonshme për Kryetar të Komunave: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, si Po ashtu në rend dite janë edhe disa pika të tjera.dhe zgjedhjet e parakohshme për kuvendet e komunave: Zveçan dhe Leposaviq.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments