Tuesday, April 16, 2024
HomeLajmeGruaja gjendet e djegur në makinë, i shoqi gjendet i vetëvarur në...

Gruaja gjendet e djegur në makinë, i shoqi gjendet i vetëvarur në pemë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në fshatin Manskuri të Kavajës, ku është gjetur plotësisht i djegur një automjet.

Policia njofton se një grua është gjetur e djegur në një makinë ndërkohë që i shoqi është gjetur i vetëvarur në pemë.

Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po hetohet për sqarimin dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel mëson identitetin e dy viktimave burrë e grua, shtetasi Bilbil Shirja 48 vjeç dhe shtetasja Fllënxa Shirja 45 vjeçe.

Njoftimi i policisë:

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 10.04.2021, rreth orës 11:45, në fshatin Manskuri, Kavajë, është gjetur i djegur plotësisht një mjet.

Brenda mjetit është gjetur një kufomë e djegur, e cila dyshohet se i përket shtetases me iniciale F. Sh., 45 vjeçe.

Nga kontrolli i zonës përreth është gjetur i vetëvarur në një pemë bashkëshorti i saj, shtetasi B. Sh., 48 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments