Saturday, June 12, 2021
HomeTop LajmetGërvalla raporton sot në Komisionin për Punë të Jashtme

Gërvalla raporton sot në Komisionin për Punë të Jashtme

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë do të mbajë mbledhje sot, ku do të raportojë kryediplomatja kosovare, Donika Gërvalla – Schwarz.

Përmes një njoftimi për media, ky komision ka bërë të ditur se për çfarë do të raportojë ministrja para deputetëve.

“Raportim i ministres së Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla-Schwarz lidhur me planin legjislativ të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës si dhe prioritetet e saj. Koha: 10:00”, thuhet në njoftim.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments