Wednesday, June 12, 2024
HomeLajmeKosovaAksident trafiku mes tri automjeteve në hyrje të Prishtinës (Pamje)

Aksident trafiku mes tri automjeteve në hyrje të Prishtinës (Pamje)

Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën nga Fushë Kosova që të dërgon në Veterenik.

Në aksident janë përfshirë një kamion dhe dy vetura, ku njëra prej tyre ka përfunduar në një hendek jashtë rrugës.

Në vendin e aksidentit është paraqitur menjëherë policia e trafikut dhe autoambulanca.

Më poshtë keni pamjet.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments