Monday, November 29, 2021
HomeLajmeKosova18 vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmë, vuan nga kanceri

18 vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmë, vuan nga kanceri

18 vjeçari Arlind Gashi nga Prishtina vuan nga sëmundja e kancerit dhe ka nevojë për ndihmën tuaj.

Ai duhet t’i nënshtrohet një operimi urgjent i cili kushton 48 mijë euro e të cilat familja e ka të pamundur t’i sigurojë, prandaj ka kërkuar ndihmë nga njerëzit vullnetmirë për ta mbledhur këtë shumë.

Më poshtë i gjeni mënyrat se si mund ta ndihmoni 18 vjeçarin Arlind Gashi nga Prishtina:

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments