Saturday, February 24, 2024
HomeSportZyrtare: Caktohet data për meçin e Markut ndaj Kongos

Zyrtare: Caktohet data për meçin e Markut ndaj Kongos

Është caktuar data për meçin e peshës së lehtë, mes Florian Markut dhe Chris Kongos.

Ky meç do të zhvillohet më 31 mars, në “O2 Arena” të Londrës, shkruan Gazeta Express.

Lajmi u bë i ditur nga boksieri shqiptar përmes një postimi në faqen zyrtare të tij.

Postimi i plotë nga Marku (pa ndërhyrje):

“Ju pres te gjitheve ne 31 Mars ne O2 Arena, Londer
Kane kaluar dy vjet e gjysem që nga ndeshja ime e fundit në Londër. Mezi pres të rikthehem dhe tju jap mundësinë të gjithve te shijojne nje ndeshje te bukur Live e cila do te transmetohet dhe ne Sky Sports per ata qe nuk do kene mundesine ta ndjekin Live.
Biletat dalin ne shitje javes tjeter”.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments