Tuesday, May 21, 2024
HomeLajmeKosovaZjarr i madh te “Bill Clintoni”, digjet i tëri një objekt

Zjarr i madh te “Bill Clintoni”, digjet i tëri një objekt

Një objekt i pabanuar është kapluar nga zjarri mesditën e sotme te “Bill Clinton” në kryeqytet.

Përveç dëmeve materiale nuk ka persona të lënduar ndërsa zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin dhe po tentojnë ta fikun atë.

Policia e Kosovës ka siguruar perimetrin e zonës ndërsa ende nuk dihet shkaktari i zjarrit./

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments