Monday, November 29, 2021
HomeLajmeWestern në Elbasan, përplasje me armë mes policisë dhe disa personave (VIDEO)

Western në Elbasan, përplasje me armë mes policisë dhe disa personave (VIDEO)

Banorët në Elbasan janë ndjerë të terrorizuar nga një përplasje me armë mes disa personave dhe policisë.

Ende nuk ka informacion mbi ngjarjen, por pamjet janë terrorizuese.


RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments