Friday, April 19, 2024
HomeBotaVuçiq u dhuron pensionistëve serbë vitamina, ata i falin atij ilaçe për...

Vuçiq u dhuron pensionistëve serbë vitamina, ata i falin atij ilaçe për tru

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, reklamoi vitaminat dhe mineralet që do t’u japë pensionistëve, por të cilët patën një dhuratë më ndryshe për të.

Mile Delic, pensionist që është kthen paratë Presidentit të Serbisë dy herë, thotë se nuk dëshiron ta marrësh. Ai ia dha një dhuratë më ndryshe atë, shkruan Danas

“Për të rifreskuar kujtesën e tij, në mënyrë që të kujtojë se në premtimin e tij parazgjedhor, ai tha se pensionistët janë të fundit”, tha Deliç.

Ndërkaq, pensionistë të tjerë e konsideruan këtë dhuratë poshtruese.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments