Thursday, June 13, 2024
HomeLajmeKosovaVjosa Osmani vizion Qendrën e Vaksinimit në Prishtinë

Vjosa Osmani vizion Qendrën e Vaksinimit në Prishtinë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, po vizitojnë Qendrën e Vaksinimit në sallën “1 Tetori” në Prishtinë.

Osmani bashkë me ministrin Vitia po përshëndeten bashkë me punëtorët shëndetësorë në këtë Qendër, dhe po njoftohen për punën që po bëhet aty.

Derisa Osmani po qëndron në vizitë në këtë Qendër, aty po vazhdon vaksinimi i punëtorëve shëndetësorë.

Nuk dihet nëse edhe Osmani do të vaksinohet sot.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments