Monday, July 15, 2024
HomeSportViniciusi po shkëlqen, shënon golin e tretë për Real Madrid

Viniciusi po shkëlqen, shënon golin e tretë për Real Madrid

Vinicius Junior ka shënuar golin e tretë për Real Madrid dhe ata po udhëheqin 3-1 ndaj Liverpoolit.

Braziliani është duke pasur njërën nga ndeshjet më të mira këtë sezon, duke shënuar dy gola ndaj Liverpoolit.

Në minutën e 65-të, braziliani ka shënuar edhe një herë tjetër për t’i dhënë epërsinë prej dy golave përsëri klubit.

Më poshtë mund të shikoni golin e shënaur:

https://twitter.com/MessiMX10i/status/1379530353010937858?ref_src=twsrc%5Etfw

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments