Monday, June 14, 2021
HomeLajmeKosovaValon Syla imiton Lutfi Hazirin dhe Hashim Thaçin

Valon Syla imiton Lutfi Hazirin dhe Hashim Thaçin

Analisti Valon Syla ka treguar se ka aftësi për të imituar persona të ndryshëm.

Në emisionin “Dhoma e Rrëfimit” Syla ka imituar kryetarin e komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirin.

Po ashtu, ai me gjeste dhe mimika e ka imituar edhe ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin.

Ai ka thënë se është vështirë të imitohet një person i cili nuk ka karakteristika të veçanta.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments