Monday, May 20, 2024
HomeLajmeTë rinjtë nga Kosova bëjnë shqiponjën në mes të Beogradit

Të rinjtë nga Kosova bëjnë shqiponjën në mes të Beogradit

Disa të rinjë nga Kosova kanë vizituar kryeqytetin e Serbisë. Gjatë kësaj vizite, ata kanë bërë një veprim që ka marrë vëmendje.

Ata kanë xhiruar veten derisa në mes të Beogradit kanë bërë simbolin e shqiponjës, e që për serbët ky shihet si provokim.

Duket se ky gjest i tyre nuk është vërejtur nga askush atje, veç se video tash është shprendarë në rrjetet sociale dhe po shihet nga mijëra njerëz.

Më poshtë mund të shihni pamjet.

https://video.gjirafa.com/snaptik-6947732198334287109-tiktok-mp4

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments