Saturday, June 12, 2021
HomeTjeraKuriozitetetTë notosh në qiell, pishinat më të jashtëzakonshme në botë

Të notosh në qiell, pishinat më të jashtëzakonshme në botë

Nga Italia në Hong Kong, këto janë disa nga pishinat më të jashtëzakonshme në botë.

Pishinat “qiellore” me pamje nga Qqeani Indian ose në katin e 29 të një hoteli luksoz, ofrojnë adrenalinë dhe një eksperiencë krejtësisht unike.

– Pishina lidh dy prej qiellgërvishtësve më të rinj në Londër, të vendosur në lagjen “Nine Elms”.
Bali, pishina luksoze 152 metra mbi Oqeanin Indian
Të notosh në “qiell” në Hawaii

 

Itali, pishina në Alpin Panorama Hotel Hubertus

 

Pishina luksoze ndodhet në Dubai në InterContinental Festival City Hotel
Pishina ndodhet në Market Square Tower në Hjuston, Teksas

 

Pishina ndodhet në katin e 29-të të Hotel Indigo, Wan Chai, në Hong Kong
Kanada, Vankuver

 

 

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments