Sunday, February 25, 2024
HomeLajmeKosovaSali Zyba e quan bir të komunistit Hisen Berishën, ai e shikon...

Sali Zyba e quan bir të komunistit Hisen Berishën, ai e shikon egër, ndërhyn Bekë Berisha

Një përplasje e ashpër ka ndodhur sot në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

Përballja mes deputetet ndodhi në Komisionin për çështje të sigurisë dhe mbrojtjes.

Hisen Berisha i PDK-së dhe Sali Zyba nga LVV-së, ky i fundit e quajti deputetin e PDK-së, “Bir të komunistit”, ndërsa Berisha e shikon egër, transmeton IndeksOnline.

Ndiqeni përplasjen e tyre:

https://www.facebook.com/watch/?ref=embed_video&v=1596363930903957

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments