Monday, May 20, 2024
HomeSportSalah i jep ‘shpresë’ tifozëve të Liverpoolit, shënon gol

Salah i jep ‘shpresë’ tifozëve të Liverpoolit, shënon gol

Mohamed Salah ka shënuar gol për Liverpoolin në ndeshjen ndaj Real Madrid dhe rezultati momental është 2-1.

Liverpool duket se është ‘këndellur’ pas pjesës së parë, për të shënuar kështu një gol të shpejt në pjesën e dytë.

Salah po priste në zonën e rrezikshmërisë kur Liverpool ishte në aksion dhe ‘paksa me fat’ i doli topi.

Ai nuk gaboi dhe shënoi gol për të mbushur me shpresë tifozët.

Më poshtë mund të shihni edhe golin:

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments