Tuesday, May 11, 2021
HomeLajmeKosovaOsmani me eskortë drejt kthimit në Kosovë

Osmani me eskortë drejt kthimit në Kosovë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani zgjodhi që vikendin ta kalojë në Shqipëri.

 

Ndërsa pak më parë Osmani është nisur drejt Kosovës, pas qëndrimit prej dy ditësh në Shqipëri bashkë me familjen.

Osmani është nisur drejt Kosovës me eskortë dhe bashkë me pjesëtarët e Mbrojtjes së Afërt të cilët përkujdesen për të.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments