Sunday, May 19, 2024
HomeLajmeKosovaNga sa gjuhë i flasin politikanët kosovarë?

Nga sa gjuhë i flasin politikanët kosovarë?

Takimet i kanë të shpeshta me përfaqësuesit ndërkombëtarë.

 

E me ta politikanëve kosovarë, iu bë që të flasin në gjuhë të ndryshme, njofton Klan Kosova.

Por sa gjuhë i dinë politikanët kosovarë dhe sa i rëndësishëm është zotërimi i disa gjuhëve nga elita politike?

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments