Wednesday, November 30, 2022
HomeSportNeymar asiston, Messi shënon për epërsinë e PSG-së kundër Lyonit

Neymar asiston, Messi shënon për epërsinë e PSG-së kundër Lyonit

Paris Saint-Germaini ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Lyonit.

Lionel Messi ka kaluar parisienët në epërsi 0:1, pas vetëm 5 minutave lojë.

Argjentinasi u asistua nga Neymar.

 

 

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments