Sunday, June 23, 2024
HomeLajmeKosovaMushkolaj kritika Qeverisë: E ndreqën Kosovën, tash edhe Shqipëria iu ka mbetë...

Mushkolaj kritika Qeverisë: E ndreqën Kosovën, tash edhe Shqipëria iu ka mbetë keq

Analisti Imer Mushkolaj ka kritikuar Qeverinë në krye me Albin Kurtin, duke thënë se pavarësisht situatës me pandeminë, po merren me zgjedhjet në Shqipëri.

Mushkolaj në Facebook ka thënë se pavarësisht situatës me pandeminë dhe ekonominë, për Qeverinë Kurti është me e rëndësishme a do të fitojë Boiken Abazi në Shqipëri.

Njohësi i çështjeve politike tutje ka shtuar se pasi e rregulluan Kosovën, tash LVV-së i ka mbetur që ta “ndreqë është Shqipërinë”.

“Nuk është me rëndësi pandemia, as ekonomia, më me rëndësi është a po fiton Boikeni n’Shqipëri a jo. E ndreqën Kosovën, tash edhe Shqipëria iu ka mbetë keq”, ka thënë ai.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments