Thursday, June 13, 2024
HomeLajmeKHF"Shqiponja"përsëri kampione për kadete

KHF”Shqiponja”përsëri kampione për kadete

KHF “Shqiponja” Gjakovë përsëri kampione për kadete.

Pas një loje të fortë dhe dramatike ekipi nga Gjakova në krye me lojtaren më të mirë të ndeshjes Orgesa Gola e mundë Ferizajin në shtëpi te vet me rezultat 36:23.

Golat për KHF”Shqiponja” i shënuan Orgesa Gola — 12,Medina Musa— 7
Jonesa Bajrami— 7,Rona Zherka— 4,Elisa Gjikolli—4.

Urime e shumë suksese ne te ardhmen!

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments