Tuesday, May 21, 2024
HomeLajmeI mituri nga Prizreni therret me thikë nga një moshatar

I mituri nga Prizreni therret me thikë nga një moshatar

Një i mitur është therur me thikë nga një i mitur tjetër në Prizren, ka bërë të ditur policia.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe është liruar.

I dyshuari ndërkaq, gjendet në arrati.

“Prizren 11.04.2021 – 17:50. Viktima mashkull kosovar (i mitur) ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që është therur me thikë nga i dyshuari mashkull kosovar (i mitur). Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments