Saturday, October 16, 2021
HomeTjeraKuriozitetetDo të guxonit? Ju njohim me çantat e shkollës më “in” të...

Do të guxonit? Ju njohim me çantat e shkollës më “in” të momentit

Po ju sjellim më poshtë disa nga modelet të cilat po qarkullojnë për vitin shkollor që është shumë pranë.

 

Tanimë që na ndajnë edhe disa ditë nga nisja e shkollës, dalëngadalë do të fillojnë përgatitjet për vitin e ri akademik.

Ne jemi mësuar që çantat e shkollës t’i shohim gjithnjë ose me 1 ngjyrë ose me kukulla ose me dizajn. Duket se këtë vit ka ardhur një trend i ri, i cili më parë ka ekzistuar për çantat e vogla.

Rikthehemi tek vitet 90, çanta shkolle të tejdukshme të cilat me në të vërtetë tregojnë çdo gjë që ndodhet brenda por duken kaq bukur sa ja vlen ta keni një!

Po ju sjellim më poshtë disa nga modelet të cilat po qarkullojnë për vitin shkollor që është shumë pranë.

     

Pavarësisht nëse koha është vjeshtë apo jo, nëse është mot me shi apo jo, paraqitjet tona do të mbeten po aq argëtuese sa ishin deri tani.

Printet, aksesorët shumëngjyrësh, siluetat e ajrosura të rrobave, të gjitha mbeten udhërrëfyesi kryesor i stilit tonë, në këtë kohë.

Kjo frymëzohet dhe nga paraqitjet e fundit të stilit të rrugës që pamë në Javën e Modës në Kopenhagen, të cilat kishin të njëjtën atmosferë: sete që përfshinin elementet kryesore të gardërobës që ishin kombinuar me aksesorë shumëngjyrësh.

Pak nga moda e stilit të rrugës, pak nga aksesorët shumëngjyrësh, nga kapelet, çantat dhe këpucët që pamë në koleksionet e Vjeshtës 2021, po ashtu dhe paraqitjet tona fitojnë një gjallëri dhe stil në sezonin që do të presim shumë shpejt.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments