Kombëtarja e Kosovës në futboll ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme kundër Izraelit.

“Dardanët” përfunduan seanca të lehta stërvitore, si fizike ashtu edhe teknike.

Të dielën, në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri” do të zhvillohet ndeshja mes Kosovës dhe Izraelit, në kuadër të kualifikimeve për Euro 2024.