Monday, May 10, 2021
HomeLajmeKosovaAksident i rëndë trafiku në Lipjan, vetura përfundon jashtë rrugës

Aksident i rëndë trafiku në Lipjan, vetura përfundon jashtë rrugës

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në Lipjan.

 

Në aksident janë përfshirë disa automjete, ndërsa njëra prej veturave ka përfunduar jashtë rrugës.

Nuk dihet për të lënduar, por tashmë në vendin e ngjarjes kanë arriture dhe njësitë policore.

Numër i madh i aksidenteve është raportuar edhe 24 orëshin e fundit, ndërsa gjatë muajve të kaluar pati numër të madh të aksidenteve të cilët përfunduan me fatalitet.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments