Tuesday, June 15, 2021
HomeSportZvicra U21 publikon listën e të ftuarve, tre talentë kosovarë

Zvicra U21 publikon listën e të ftuarve, tre talentë kosovarë

Kombëtarja e Zvicrës U21 ka bërë publike listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen miqësore ndaj Irlandës U21.

Në këtë listë ndodhen tre talentë me prejardhje nga Kosova, respektivisht Shqipëria.

Amir Saipi që para disa viteve kishte pranuar të jetë pjesë e Kosovës është përfshirë në Kombëtaren e Zvicrës U21, bashkë me Kastriot Imerin dhe 17-vjeçarin shqiptar Albian Hajdari.

Lista e plotë.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments