Wednesday, May 12, 2021
HomeLajmeKosovaVetura godet një këmbësore në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovës

Vetura godet një këmbësore në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovës

Një këmbësore është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.

 

Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, i cili ka thënë se këmbësorja është dërguar për tretman mjekësor.

“Rreth orës 14:30, në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident trafiku ku është përfshirë një automjet në lëvizje dhe një këmbësore. Si pasoja e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë Borovci.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments