Wednesday, March 29, 2023
HomeLajmeVdes veterani i arsimit dhe UÇK-së

Vdes veterani i arsimit dhe UÇK-së

Ka ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm veterani i arsimit dhe Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ramiz Sadik Jashari

I ndjeri ishte nga Aqareva e Skenderajt dhe lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e tij përmes rrjeteve sociale.

Njoftimi i familjarëve:

– Njoftim mortor-

Njoftojmë të afermit, miqtë, shokët e dashamiret, se sot në oret e mengjesit, ka ndërruar jetë baba, axha, familjari, më i dashuri jonë, veterani i arsimit dhe Ushtrisë Çlirimtare të Kosoves Ramiz Sadik Jashari.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot  në varrezat e fshatit Aqarevë të Skenderajt, në ora 17:30.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments