Saturday, June 12, 2021
HomeLajmeKosovaSyla i drejtohet Kurtit: A po të kujtohet shoku Albin, tash as...

Syla i drejtohet Kurtit: A po të kujtohet shoku Albin, tash as taksë e as reciprocitet

Zyrtari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Gazmend Syla, i ka kujtuar edhe një herë kryeministrit Albin Kurti, taksën 100 përqind që e kishte vënë ish-kryeministri Ramush Haradinaj.

Syla ka postuar një video përmbledhje ku paraqiten të mirat që ka sjell taksa 100 përqind ndaj produkteve serbe dhe atyre boshnjake

“A po të kujtohet shoku Albin. Tash as taksë e as reciprocitet”, ka shkruar ai në Facebook.

Kujtojmë se ky reagim i Sylës ka ardhur pas deklaratës së ministres Hajdari për largimin e reciprocitetit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments