Thursday, May 13, 2021
HomeLajmeShoqërohet në polici zyrtari në Suharekë pasi sulmoi fizikisht dy gra

Shoqërohet në polici zyrtari në Suharekë pasi sulmoi fizikisht dy gra

Një person është shoqëruar në stacionin policor pasi i njëjti gjatë ushtrimit të detyrës zyrtare ka sulmuar dy femra.

Sipas raportit 24 orësh të PK-së, i dyshuari është liruar.

“Suharekë 22.04.2021 – 08:30. Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar fizikisht dy viktimat femra kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments