Tuesday, June 15, 2021
HomeLajmeKosovaRrahje në Prishtinë, një i lënduar dhe tre të arrestuar

Rrahje në Prishtinë, një i lënduar dhe tre të arrestuar

Një rrahje ka ndodhur sonte në Prishtinë, në rrugën “Fehmi Agani”.

Në lidhje me këtë rast, Indeksonline ka kontaktuar me zëdhënësen e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

 

“Sot rreth orës 22:20 është pranuar informata për një rrahje në progres në rrugën ” Fehmi Agani” në Prishtinë. “

“Me të marrë informatën policia, ka arritur  në vendin e ngjarjes.”

“Informatat e para flasin për një person të lënduar, i cili është dërguar ne QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor.”

“Lidhur me këtë rast policia ka shoqëruar  3 persona të cilët ishin të përfshirë në rast.”

“Aktualisht policia po  vazhdon punën për zbardhjen e rrethanave dhe motiveve që karakterizojnë ngjarjen”, u shprehë ajo.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments