Saturday, June 12, 2021
HomeLajmeKosovaRrahje brutale në “Albi Mall”, bëhet për spital një person

Rrahje brutale në “Albi Mall”, bëhet për spital një person

Një rrahje brutale ka ndodhur në një nga qendrat më të mëdha tregtare në vend.

Një diskutim i ashpër mes sigurimit dhe një personi në qendrën tregtare “Albi Mall” në Prishtinë ka shpërthyer në grushte.

Sipas pamjeve të publikuara shihet se si sigurimi rreh me grushte e shkelma personin në fjalë.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments