Wednesday, March 29, 2023
HomeLajmeKosovaPunëtorja e institucionit mikrofinanciar frikësohet nga një person me maskë antiCOVID, ia...

Punëtorja e institucionit mikrofinanciar frikësohet nga një person me maskë antiCOVID, ia jep paratë e kërkuara

Viktima femër ka raportuar se derisa kishte qenë në vendin e punës në institucion mikrofinanciar aty kishte shkuar një person me maskë antiCOVID në fytyrë pa ekspozuar ndonjë armë dhe i ka marr para.

 

Viktima deklaroi se nga frika, të dyshuarit ia kishte dhënë paratë dhe më pas i dyshuari është larguar në këmbë nga vendi i ngjarjes.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes në Prishtinë.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments