Thursday, February 2, 2023
HomeLajmeKosovaPSD ia vendos Vjosa Osmanit flamurin e UÇK-së në oborr të presidencës

PSD ia vendos Vjosa Osmanit flamurin e UÇK-së në oborr të presidencës

Partia që udhëhiqet nga Dardan Molliqaj ka zhvilluar sot një aksion në oborr të presidencës.

Nga ky subjekt e kanë vendosur flamurin me llogon e UÇK-së aty.

Ky aksion i PSD-së vjen pas akuzave që kanë shkuar në drejtim të presidentes Vjosa Osmani, pasi që kjo e fundit në një postim ku fliste për Kosharen nuk e përmendi UÇK-në.

Në oborr të presidencës janë të vendosur flamuri i BE-së, i Kosovës dhe ai i Dardanisë.

 

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments