Tuesday, June 15, 2021
HomeLajmeKosovaPrizrenasja raporton në polici se një burrë ia ka marrë vajzën për...

Prizrenasja raporton në polici se një burrë ia ka marrë vajzën për të bashkëjetuar në një vend turistik

Një grua nga Prizreni para dy ditësh e raportoi në polici një rast jo fort të zakonshëm.

 

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka bërë të ditur se ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar  i kishte marrë vajzën e saj të mitur dhe i kishte dërguar në një vend turistik për të bashkëjetuar.

Me vend të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Nuk raportohet për ndonjë të arrestuar.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments