Tuesday, May 11, 2021
HomeLajmeKosovaPrishtinasi e lëndon veten me thikë, gënjen në polici se e kanë...

Prishtinasi e lëndon veten me thikë, gënjen në polici se e kanë rrahur katër persona tjerë

Një rast i paprecedent ka ndodhur para katër ditësh në Prishtinë.

 

Policia ka bërë të ditur se është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi që i njëjti  ka raportuar për një rast lëndim trupor të shkaktuar ndaj tij prej katër të dyshuarve meshkuj kosovarë.

Pas zhvillimit të hetimeve me urdhër të prokurorit janë siguruar video-incizime në vendin e ngjarjes dhe është vërtetuar se i dyshuari nuk është sulmuar prej askujt, por i kishte shkaktuar vetës lëndime trupore duke e gërvishtur vetën me një mjetë të fortë (thikë).

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments