Monday, June 14, 2021
HomeLajmeKosovaPolicia parkon veturën para shenjës që tregon se ndalohet parkingu

Policia parkon veturën para shenjës që tregon se ndalohet parkingu

Një veturë e Policisë së Kosovës në Mitrovicë është parkuar në një vend ku është i ndaluar parkimi.

Lexues tanë kanë dërguar fotografi ku shihet vetura e policisë e parkuar pikërisht para shenjës që tregon se ndalohet parkingu dhe në afërsi të semaforit.

Në afërsi të veturës nuk shihet asnjë zyrtarë policorë.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments