Saturday, June 12, 2021
HomeLajmeKosovaParashikimi i motit për këtë të shtunë

Parashikimi i motit për këtë të shtunë

Gjatë ditës së nesërme pritet të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës vende-vende parashihen të shoqërohen me riga shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht ng vaerilindja me shpejtësi 1-9 m/s.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments