Wednesday, May 12, 2021
HomeLajmeKosovaPacolli tregon se nga cila moshë ka nisur agjërimin

Pacolli tregon se nga cila moshë ka nisur agjërimin

Në një rrëfim për jetën e tij, Behgjet Pacolli ka treguar se agjërimin e kishte nisur qysh si fëmijë. Edhe sot, ai vazhdon të jetë i përkushtuar ndaj muajit të Ramazanit.

Pacolli ka mirëpritur ekipin e “#Gjesi”-t në një iftar në shtëpinë e tij.

Detaje të tjera nga rrëfimi personal dhe më saktë nga cila moshë ka nisur të agjëroj, mund t’i ndiqni në videon më poshtë.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments